JAK MI POMÓC?

 

POMOC DLA ZUZI

 

logo-fund_dużeZuzia urodziła się 6 czerwca 2008 roku, z wrodzoną cytomegalią, Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, lekooporną padaczką, obustronnym głębokim niedosłuchem i zaburzoną krzepliwością krwi (choroba Von Willenbranda). Cytomegalia uszkodziła Zuzi również oczko prawe w postaci blizny siatkówkowo-naczyniówkowej.

Zuzanna jest pod stała opieką – neurologa, laryngologa, hematologa, endokrynologa, logopedy, ortopedy oraz okulisty. Codziennie ma sporo zajęć ogólnorozwojowych oraz usprawniających ruchowo. W 2009 roku przeszła operację wszczepu implantu ślimakowego do prawego ucha, dzięki czemu jeszcze bardziej otworzyła się na świat i różne jego dźwięki. Uczęszcza na wczesne wspomaganie rozwoju słuchu i wzroku. Ze względu na stan zdrowia Zuzi, jej Mama cały swój czas poświęca na opiekę i ćwiczenia z Nią. W związku z tym jedynym żywicielem rodziny jest Tata Zuzi.
Oboje rodzice starają się, aby Zuzi niczego w życiu nie zabrakło, niestety wiąże się to z bardzo dużymi kosztami, dlatego też prosimy Państwo o wsparcie finansowe na Jej leczenie, ciągłą rehabilitację oraz zakup odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji.

Z góry dziękujemy,

ZUZIA Z RODZICAMI,

Dane kontaktowe: agazuzia@poczta.onet.pl

www.dzieciom.pl/10089

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą

ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A.

Nr konta 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Z dopiskiem   „10089 Dukarska Zuzanna – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.”